دستگاه جوش طلا

دستگاه جوش طلا JW100 

دستگاه جوش طلا این دستگاه ها جهت جوش انواع فلزات با دقت بالا هستند .جوش یک دست و ظریف از مزایای این نوع از لیزر ها می باشند.

این دستگاه با قابلیت جوش انواع فلزات طلا ، مس ، استیل ، آهن و آلومینیوم سهم عمده ای در تولید قطعات صنعتی دارد همچنین استفاده از دوربین های پیکسل بالا در این دستگاه ها امکان جوش های بسیار با کیفیت در نقاط بسیار حساس را در اختیار کاربر قرار می دهد از جمله کاربردهای این دستگاه می توان از تولید لوازم روشنایی ، تابلو سازی ، طلا و جواهر آلات ، قطعات خودرو ، اتصالات و … اشاره کرد.

این نوع جدیدی از دستگاههای جوش لیزری جواهرات 60 وات میباشد  باقدرت پالس 40 ژول منبع تغزیه و تمام اجزای دستگاه جوش کوچک از یکپارچگی و تکنولوژی بالا برای رفع نیاز های اساسی مشتریان استفاده میکند

دستگاه جوش لیزری جواهرات 60وات با 40ژول انرژی تک پالس

دستگاه لیزر جوش طلا در اینجا برخی از مزایای جوشکار لیزری جواهرات فشرده آورده شده است لامپ زنون Heraeus آلمان با طول عمر حداقل 2 سال(2میلیون پالس)، کلیه لوازم جانبی دستگاه جوش با استفاده از تکنولوژی بسیار یکپارچه. بهترین مارک کریستال چین، Dongjun داخل حفره. اگرچه تنها 60 وات توان وجود دارد، اما انرژی دستگاه می تواند به 40 ژول برسد.

لنز محافظ تجهیزات توسط دو لایه محافظت می شود. باقیمانده کثیفی و جوشکاری به راحتی روی لنز محافظ باقی نمی ماند. سیستم خنک کننده آب می تواند 1.5 لیتر آب خالص اضافه کند. ابعاد دستگاه جوش لیزری جواهرات فشرده 510x290x280 میلی متر، وزن ناخالص 28.6 کیلوگرم است.میکروسکوپ 10X با کیفیت بالا  و دوربین سی سی دی HD  همراه با دستگاه است.

60W قدرت لیزر LASER POWER
YAG نوع لیزر LASER TYPE
1064nm طول موج Wavelength
60w حداکثر انرژی خروجی max output energy
40J حداکثر انرژی تک پالس max single pulsed energy
0.1∼10ms عرض پالس pulse width
0 ∼ 20HZ فرکانس Frequency
0.1∼3mm عمق جوش welding depth
0.1∼3mm محدود تنظیم اندازه نقطه spot size adjustment range
2kw مصرف برق total power
AC220±5%;  50HZ ولتاژ ورودی Rated power
water cooling روش خنک کننده cooling method
29kg وزن خالص Net weight
510x290x280mm ابعاد دستگاه Machine dimension(L.W.H)
دستگاه جوش طلا
دستگاه جوش طلا

دستگاه جوش طلا وجواهرات